Με ιδιαίτερη ευαισθησία στηρίζουμε έμπρακτα την τοπική κοινωνία συμμετέχοντας ενεργά σε κάθε δράση και προσφέροντας στο Κοινωνικό Παντοπωλείο του δήμου Αλεξάνδρειας συσκευασίες έτοιμων σαλατών απ' τα περιβόλια του Βεζύρογλου.
![0001.jpg](/image/original/1/0001.jpg)
![](https://www.vezyrogloufarm.com/veziroglou/img/icon5.png)
Με ιδιαίτερη ευαισθησία στηρίζουμε έμπρακτα την τοπική κοινωνία συμμετέχοντας ενεργά σε κάθε δράση και προσφέροντας στο Κοινωνικό Παντοπωλείο του δήμου Αλεξάνδρειας συσκευασίες έτοιμων σαλατών απ' τα περιβόλια του Βεζύρογλου.